× لوازم جانبی هدفون و هندزفری شارژر ساعت


خدمات پس از فروش
با توجه به اهمیت رضایت و اعتماد شما مشتریان عزیز؛ چیزاتو با تاکید بر خدمات پس از فروش به دنبال حفظ این مقوله مهم است. از این رو شرایطی را فراهم کرده است تا در صورتی که با مشکلی در زمینه کالای ارسالی رو به رو بودید، بتوانید آن را رفع یا در صورت نیاز کالا را مرجوع کنید. 

 

پشتیبانی تلفنی 

همکاران ما در چیزاتو از ساعت 9 صبح تا 8 شب نسبت به تماس های شما پاسخگو هستند و در صورتی که مشکلی در زمینه استفاده، فعال سازی یا ایرادات فنی نسبت به کالای خریداری شده دارید، راهنمایی لازم را به شما ارائه می دهند. 

 

تا 10 روز ضمانت بازگشت 

هر کدام از کالاهایی که داخل سایت چیزاتو قرار می گیرد، دارای مهلت تست است که ممکن است تا 10 روز این تاریخ ادامه دار باشد. از این رو در صورتی که نسبت به کالایی به مشکل برخورد کردید حتما در اولین فرصت آن را به صورت تلفنی با بخش خدمات پس از فروش در میان بگذارید و در صورتی که نیاز به مرجوع کردن کالا دارید، درخواست خود را به صورت تلفنی اعلام کنید. 

 

گارانتی سلامت فیزیکی 

تعدادی از کالاهای سایت چیزاتو دارای گارانتی سلامت فیزیکی هستند که قبل از ارسال نسبت به سالم بودن ظاهری کالای ارسالی توسط تیم فروش اطمینان حاصل شده است. این گروه کالا را تنها تا 24 ساعت پس از تحویل امکان بازگشت دارید. قبل از بازگشت حتما با پشتیبانی تلفنی صحبت کنید تا برای بازگشت کالا شما را راهنمایی کنند. 

 

 

شرایط بازگشت محصول: 

 1. حتما برچسب و هولوگرام چیزاتو روی جعبه باشد و دچار خدشه یا از بین رفتن بخش هایی از آن نشده باشد. 

 1. جعبه محصول کاملا سالم و بدون پارگی، له شدگی یا علامت روی آن به دست ما برسد. 

 1. محصولات بهداشتی همچون مسواک برقی در صورت باز شدن پلمب امکان بازگشت ندارند، حتما قبل از استفاده و برداشتن پلمب نسبت به روشن کردن آن اقدام نمایید. 

 1. در صورت استفاده از کد تخفیف، مبلغی که شما پرداخت کرده اید، به حساب شما واریز می شود و امکان استفاده مجدد از کد تخفیف وجود ندارد. 

 1. محصولاتی همچون سشوار و اقلامی که مباحث بهداشتی در آنها مطرح است، به هیچ عنوان دارای کثیفی، لکه و مو نباشد. 

 1. مرجوع کردن گوشی موبایل فقط در صورتی امکان پذیر است که در سامانه همتا ثبت نشده باشد. بنابراین نسبت به سالم بودن گوشی موبایل قبل از فعال کردن سیم کارت و سامانه همتا اطمینان حاصل کنید. 

 1. توجه داشته باشید که در صورت آسیب دیدن، استفاده مکرر به صورتی که به کالا آسیب بزند یا از بین رفتن وضعیت مناسب سخت افزاری و نرم افزاری، با توجه به نظر کارشناسان خدمات پس از فروش ما، کالا پس گرفته نمی شود. 

 1. محصولاتی که سریال و کد آنها از بین رفته باشد، شامل بازگشت نمی شود. 

 1. در صورتی که وسایل بازگشتی از طرف شما، ناقص باشد و بعضی وسایل در جعبه نباشد. 

 1. در صورتی که از خرید خود پشیمان شدید، تنها تا قبل از ارسال کالا امکان بازگشت وجود دارد، به همین دلیل باید سریعا نسبت به لغو درخواست خود اقدام کنید. 

 1. بررسی کالای مرجوعی توسط کارشناسان ما امکان دارد تا 48 ساعت به طول بیانجامد، از این رو نسبت به درخواست خود شکیبا باشید. وضعیت کالای خود را از طریق حساب کاربری در سایت یا از طریق تماس با پشتیبانان ما می توانید دنبال کنید. 

 1. به هیچ عنوان امکان تعویض یا جایگزینی محصولات وجود ندارد. بنابراین نسبت به خرید خود اطمینان حاصل کنید. 

 1. هنگام مرجوع کردن کالای الکترونیک رمز؛ اپل آیدی و.. را از آنها بردارید.